LV / RU      

Siltumnīcas karkass ECO

 

 


Siltumnīcas ECOSiltumnīcas ECO ir Latvijā ražotas koka siltumnīcas, kas izkrāšņos gan privātmāju, gan mazdārziņu. Tās konstrukcijas izgatavotas, izmantojot dārzkopju padomus un ņemot vērā gada laiku sezonalitāti. Siltumnīcas karkass ir ērti uzstādāms, un tam nav nepieciešama speciālu pamatu izbūve. Siltumnīcas cena ir salīdzinoši neliela.

Siltumnīcas izmēri: Siltumnīcas augstums ir 2,45 metri un platums 2,13 metri. Standarta komplektācijā pieejami trīs garumi: 2 metri, 4 metri un 6 metri, taču pieejami arī 3 m, 5 m, 8 m utt. izmēri.

Siltumnīcas platums ļauj stādīšanu veikt divās dobēs gar siltumnīcas malām, pa vidu atstājot vietu taciņai. Siltumnīcai vienā galā ir durvis un otrā galā vēdināšanas lūka.

Siltumnīcas pārklāšanai var izmantot standarta izmēra plēvi 6 metru platumā vai polikarbonātu.

Siltumnīcas karkass ir izgatavots no ēvelēta skuju koka. Tas apstrādāts ar dabisku, ekoloģisku aizsarglīdzekli – lineļļu, lai pasargātu to pret puvi, trupi un zilēšanu. Siltumnīcai tiek izmantots ēvelēts, gluds koks ar noapaļotām malām un šķērsgriezumu 45x45 mm.
Siltumnicas ECO stiprinājumiSiltumnīcas karkasa savienojumi: Siltumnīcas vienkāršai salikšanai komplektā nāk skrūves un speciāli savienojumi no koka. Konstrukcijas stiprinājumi, ēvelētais koks un apaļotās malas nebojā plēves segumu. Stiprinājumu konstrukcija nodrošina maksimālu siltumnīcas karkasa stabilitāti un precizitāti pie tās salikšanas.

Karkasa komplektācijā ietilpst viss nepieciešamais: koka sagataves, skrūves, lenķi, savienojumi, eņģītes un uzstādīšanas pamācība. Papildus iespējams iegādāties plēvi, lentu plēves stiprināšanai, metāla gredzenus augu atsiešanai un krampīti durvju fiksācijai.

Pamati: Siltumnīcai nav nepieciešami speciāli izbūvēti un sagatavoti pamati. To iespējams novietot uz zemes, lai paildzinātu siltumnīcas kalpošanas laiku, rekomendējam piepacelt siltumnīcas konstrukciju no zemes, novietojot uz ķieģeļiem, akmeņiem, betona plāksnēm vai koka brusiņām.

Vēja aizsardzība: Papildus aizsardzībai pret vēju, iesakām siltumnīcu pieenkurot pie zemes, iedzenot zemē koka vai citus mietiņus, pie kuriem piestiprināt siltumnīcas pamatni.

Siltumnīcas uzstādīšana aizņem vidēji 2 stundas un neprasa īpašas tehniskas iemaņas. Nepieciešams vien skrūvgriezis un āmurs. Plēves nostiprināšanai var izmantot mūsu piedāvāto lentu, kuru var piestiprināt ar nagliņām vai skaviņām. Uzstādīšanas pamācība ar ilustrācijām atvieglos tās salikšanu.

Siltumnīcas ECO komanda piedāvā karkasu uzstādīt arī Jūsu izvēlētajā vietā vai objektā ar plēves uzvilkšanu. Droši jautājiet!

Piegāde: Pēc Jūsu vēlmes iespējama piegāde visā Latvijas teritorijā. Cena piegādei Rīgā - 15 EUR. Pārējā Latvijas teritorijā virs 20 EUR.
 

Draudzīgās interneta saites
© 2019 Greenhouse ECO