Padomi un informācija siltumnīcas apgaismošanā

Ja esat viens no nedaudzajiem cilvēkiem, kas ir iemīlējuši dabu, tad lieliska ideja ir siltumnīcas dārza atrašana jūsu fonā. Faktiski, saskaņā ar dažiem statistikas ziņojumiem, 80% no 100 cilvēkiem, kuriem ir siltumnīcas Amerikas Savienotajās Valstīs, ir dabas mīļotāji, bet atlikušie 20% apgalvo, ka tas ir paredzēts vienīgi komerciāla labuma gūšanai.

Siltumnīcas vai siltumnīcas, kas būvētas īpaši augu audzēšanai, ir īpaši izstrādātas, lai apmierinātu katra augu mīļotāja vajadzības. Tā ir patvērums, kurā cilvēki un augi var sasaistīties un izbaudīt cits citu, piepildot pasauli ar bagātīgu sulīgu un zaļu floru.

Tā kā siltumnīcas ir paredzētas, lai nodrošinātu perfektu vidi katram augu tipam, ir gadījumi, kad aprīkojuma izdzīvošana joprojām ir atkarīga no siltumnīcas īpašnieka vai tiem, kas pārvalda teritoriju.

Šajā ziņā katram siltumnīcas īpašniekam ir svarīgi nodrošināt, lai tiktu ievērotas ziemas dārza vajadzības.

Siltumnīcas iestatījums

Tā kā augi netiek kultivēti atklātās vietās, īpašniekam ir ļoti svarīgi nodrošināt augiem nepieciešamās prasības.

Jāatceras, ka augi ir novietoti drošā vietā; tāpēc siltumnīcas īpašnieka vai personas, kas pārvalda telpas, pienākums ir nodrošināt vajadzības, kas ir līdzīgas tām, kuras augi bauda ārējā vidē.

Apgaismojums

Jūs, iespējams, no sava pamatskolas dabaszinību skolotāja uzzinājāt, ka augiem ir nepieciešama gaisma, lai viņi paši ražotu pārtiku, kā arī citi faktori, piemēram, ūdens un gaiss.

Tas ir īpaši noderīgi ziemā, kur nevar radīt daudz dabiskā apgaismojuma.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *