Siltumnīcas būvniecība – būvējiet ciedru siltumnīcu


Šis ir gads, kad jāveido siltumnīca daudziem puķu vai dārzeņu dārza augiem. Jūsu GREENTHUMB ir pierādīts panākums, un daudziem jūsu augiem nepieciešama pienācīga aizsargāta aprūpe. Ļaujiet savām kokapstrādes prasmēm veidot DIY siltumnīcu.

Šogad mājsaimniecība ir nolēmusi uzbūvēt lielu siltumnīcu. Augi ir izklīduši, un ir nepieciešams vairāk vietas. Jūs un jūsu ģimene, tāpat kā mēs, patiesi esam atklājuši vēl vienu plaukstošu hobiju.

Ja domājat tāpat kā mēs, jums varētu patikt ciedra koka dabiskās priekšrocības:

Tas atgrūž daudzus kukaiņus, ieskaitot termītus.
Jūs arī uzzinājāt, ka ciedra koksne ir izturīga pret puvi, pelējumu un
Izveidojiet pats savus konservantus un izolāciju.
Smaržas no Cedar ir apburošas.
Nebaidieties, piemājas dzīvojamās siltumnīcas ir kļuvušas pievilcīgākas, tomēr funkcionālas. Skaisti uzbūvēta ciedra siltumnīca, kas uzcelta pagalma pareizajā vietā, var papildināt dārza un mājas skaistumu; tam nav jābūt blotam par ainavu. Siltumnīcu izvietojums sirdī arī pievienos vērtību jūsu īpašumam.

Kā jūs zināt, jebkuras siltumnīcas vissvarīgākais elements ir apkures sistēma. Siltumnīcas galvenā funkcija ir uzturēt augus dzīvus aukstos mēnešos. Valsts, kurā jūs dzīvojat, nosaka, cik bieži jūsu sildītājs tiks izmantots.

Mēs audzējam orhidejas Floridā kā hobiju. Mums kultūraugi jāuztur pareizā izdzīvošanas temperatūrā, bet ne mēnešus, kā citās valsts daļās. Jūsu ziņā ir tas, vai, apsverot siltumnīcas celtniecības plānus, jums būs nepieciešama pārnēsājama vai pastāvīga apkure.

Materiāli ciedru siltumnīcu celtniecībai ietver:

Grīdām, zemām sānu sienām un rāmjiem ir nepieciešams ciedra koks.
Jāapsver ciedra darba soli un plaukti.
Vienu vai divvietīgas durvis jāapsver kopā ar ventilācijas atverēm.
Santehnikas vajadzības jūsu darbagaldam
Vai jūs izmantojat elektrību, saules enerģiju, vai arī gan apgaismošanai, gan siltumnīcas apkures sistēmām?
Tāpat neaizmirstiet izvietot siltumnīcu, kur tā saņem saules staru ieguvumus dažādiem jūsu audzētiem augiem. Ņemiet vērā arī attālumu no dārza, lai efektīvi pārvaldītu augu nēsāšanu un kopšanu uz un no siltumnīcas.

Sāciet siltumnīcas celtniecību un ciedra siltumnīcas celtniecību. Apmeklējiet Tricia akcijas hobija sadaļu vietnē http://www.infotrish.com un laipni lūdzam pārskatīt kokapstrādes entuziastus. Mans nojumes elites plāns. Neaizmirstiet lejupielādēt bezmaksas noliktavas plānu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *