Siltumnīcas celtniecība: kā sākt


Siltumnīcas celtniecība ir milzīgs projekts, un sākumā tas var šķist drausmīgi. Ja jūs pat apsverat siltumnīcas celtniecību uz zāliena, šis ir raksts jums. Mēs izklāstīsim dažas svarīgas lietas, kas jums jāzina, lai sāktu darbu ar labo kāju.

Ja esat apsvēris iespēju izveidot siltumnīcu savā pagalmā, bet jūs mazliet biedēja tik liela darba iespēja, jūs neesat viens. Atkarībā no lieluma un struktūras veida, kuru vēlaties būvēt, siltumnīcas celtniecība no nulles ir liels uzdevums vidusmēra mājas īpašniekam, taču tam nav jābūt neiespējamam. Šajā rakstā mēs izskaidrosim dažus pamatus, kas jums jāzina, sākot celt siltumnīcu.

Pirmā siltumnīca dārzkopim

Pirmais apsvērums pirms darba uzsākšanas ir struktūras lielums, stils un atrašanās vieta. Ja vēlaties pastāvīgu siltumnīcu, jums, iespējams, vajadzēs rakt un ieliet pamatu. Ja struktūra būs ļoti liela, teiksim, lielāka par 6 pēdām līdz 8 pēdām, jūs, iespējams, vēlēsities noslēgt līgumu par šo darbu ar konkrētu uzņēmumu. Viņiem ir lielisks rakšanas aprīkojums, kas nodrošinās darbu ātri, kā arī viņi, visticamāk, atgriezīsies savā darbā, ja pēc šī fakta radīsies problēma. Ja rakšanu veiksit pats, noteikti sazinieties ar vietējo komunālo pakalpojumu uzņēmumu, lai viņi varētu izkļūt un atzīmēt teritoriju.

Izvēloties vietu jūsu siltumnīcai, vissvarīgākajam faktoram vajadzētu būt saulei. Jūs vēlaties, lai jūsu siltumnīcā spīdētu tik daudz saules, tāpēc pārliecinieties, ka jūs to nenovietojat zem lieliem kokiem vai citu ēku, piemēram, mājas vai garāžas, ēnā. Tas palīdzēs arī palielināt saules enerģijas ieguvumu. Turklāt, ja karstākās vasarās jumtam ir jāpievieno ēnas audums, iespējams, jums būs jānosedz tikai jumta dienvidu puse, tādējādi samazinot ceļa izmaksas.

Daži cilvēki pat ir mēģinājuši siltumnīcu celtniecībā izmantot vecās stikla durvis un logus. Lai arī tā noteikti ir videi draudzīga un ekonomiska būvmateriālu izvēle, tā nebūt nav visefektīvākā. Atcerieties, ka siltumnīcas mērķis ir uzturēt siltumu. Neatkarīgi no tā, kādu materiāla veidu izvēlaties, pārliecinieties, ka esat aizpildījis un aizzīmogojis pēc iespējas vairāk spraugu.

Dārzkopības ābece

Ja jūs meklējat ēkas plānu, to var iegādāties tiešsaistē vai izmantojot pasta pasūtījumu katalogu. Pirms darba sākšanas noteikti novērtējiet projektu un būvmateriālu izmaksas. Daži no tiem pat ir aprīkoti ar bīdāmām durvīm, logiem un automātiskām ventilācijas iespējām. Šis komplekts ilgtermiņā var arī atmaksāties, ietaupot laiku un neapmierinātību, it īpaši, ja jums nav lielas pieredzes galdniecības vai celtniecības jomā.

Neatkarīgi no tā, ko nolemjat darīt attiecībā uz siltumnīcas celtniecību, noteikti savlaicīgi plānojiet projektu. Labi izplānots projekts tiks izpildīts daudz raitāk, un tā pabeigšana parasti prasa mazāk laika. Un jo ātrāk tiek veikti celtniecības darbi, jo ātrāk jūs varat sākt veikšanu, kas jums patiešām rūp, siltumnīcu dārzkopību.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *