Siltumnīcas komplekti: kur sākt?


Plašāka informācija par siltumnīcu dizainu un siltumnīcu dārzkopību var būt visnoderīgākā, izvēloties savai ģimenei piemērotāko siltumnīcu.

Ja vēlaties iegūt savu siltumnīcu, to var viegli izdarīt. Vispirms izlemiet, kā jūs to izmantosit (ziemošanai virs augiem, sākuma sākšanai ar sēklām, aukstā vai siltā laika augu audzēšanai vai to kombinācijai) un noskaidrojiet, kura siltumnīca jūsu augiem derēs vislabāk.

Pavasaris tuvojās! Laiks meklēt siltumnīcu!

Izmēriet, cik daudz vietas jums ir siltumnīcai (vēlams savā pagalmā, kur notiek dienvidu iedarbība). Jums var būt paveicies dzīvot apgabalos, un kosmoss nav problēma. Lielākā daļa hobiju siltumnīcu komplektu sākas pulksten 8? x8? vai 8? x12 ?. Kaut kas mazāks par 8? platums nedod jums daudz iespēju ērti strādāt siltumnīcā. Ja jums ir mazāk vietas, būs mazāk komplekta iespēju, no kurām izvēlēties.

Pavasara darbi, kas obligāti jāveic siltumnīcā

Ja jūs iepriekš neesat izmantojis siltumnīcu, jums var šķist, ka auksts rāmis jums darbosies labāk, līdz jūs izdomājat, kā jūs izmantosit savu siltumnīcu. Tas būs lētāk, un jūs to varat izmantot divas sezonas, lai jūs varētu augt nedaudz ilgāk nekā gadu. Tas, ko jūs izvēlaties, ir atkarīgs no jums. Ir daudz siltumnīcu komplektu un uzņēmumu, kas gatavi jums palīdzēt. Jums vienkārši jāiet tiešsaistē un jāatrod siltumnīca, kas darbojas jūsu labā un atbilst jūsu budžetam.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *